Управління освіти, молоді та спорту

«Козацькому роду – нема переводу»

З метою популяризації української козацької культури і народних традицій, сприяння розвитку вітчизняного мистецтва, формування патріотичної свідомості дітей та молоді, виховання естетично, фізично, духовно здорової нації, усвідомлення практичної важливості проводити паралелі засобами історії, культури та духовності задля кращого майбутнього, якого очікує український народ і зокрема кожен із нас, напередодні чотирьох великих свят: Дня Українського козацтва та Дня захисника України, Дня Святої Покрови Пречистої Богородиці та річниці створення Української повстанської армії в комунальному закладі Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» відбувся ІІІ фестиваль козацької слави «Козацькому роду – нема переводу». На свято прибули козацькі загони закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської ОТГ.
Фестиваль розпочався показовими виступами вихованців військово-патріотичного гуртка «Джура» ( кер. Олег Борисюк).
Козацькі забави проходили одразу на трьох майданчиках закладу – де юні козаки змагалися у кмітливості та вправності, показали знання історії козацтва, силу та вміння виконувати козацькі пісні, які створювали святковий настрій та не залишали байдужим нікого з присутніх.
Всі учасники фестивалю отримали грамоти лауреата фестивалю.
Переможцем фестивалю став козацький загін Рахнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ», який і отримав перехідний кубок фестивалю.
На завершення свята був смачний куліш, яким пригостили всіх учасників заходу.
Фестиваль виявився напрочуд насиченим та патріотичним, де юні козаки довели, що вони – доблесні нащадки славного козацького роду, а козацький дух незламний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *