Управління освіти, молоді та спорту

Нарада з питань організації роботи публічно-шкільних бібліотек

31 січня на базі КУ Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліотека» організовано та проведено нараду з питань організації роботи публічно-шкільних бібліотек.
На нараді були присутні начальник управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Колісник Володимир Володимирович, начальник управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради Бец Алла Вікторівна, директор Дунаєвецької міської публічно-шкільної бібліотеки Сидорович Олена Анатоліївна, методист МК управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Жучковська Вікторія Ігорівна та фахівці бібліотечної справи філій публічно-шкільної бібліотеки.
Одним з актуальних питань, які розглядались в ході проведення даного заходу стала організація роботи бібліотекаря в умовах закладу освіти. В результаті обговорення фахівці бібліотечної справи отримали відповіді на запитання, що стосуються організації їх діяльності в закладі освіти, взаємодії з педагогами та адміністрацією шкіл, ефективного використання робочого часу, ведення обов’язкової документації, забезпечення підручниками учасників освітнього процесу, організації методичних форм роботи та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *