Управління освіти, молоді та спорту

Нарада з питань соціально-психологічного супроводу дітей

14 січня 2020 року відбулась інструктивно-методична нарада керівників установ та організацій, які надають соціальні та освітні послуги і забезпечують психологічний та соціально-педагогічний супровід дітей.
В нараді взяли участь: Ісакова Інна Анатоліївна – начальник управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, Жучковська Вікторія Ігорівна – методист з психологічної служби МК управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, Пихальський Ігор Миколайович – директор КУ Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр», Отрубчак Олена Олексіївна – директор КУ Дунаєвецької міської ради «Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Ластівка», Грондзаль Ольга Володимирівна – фахівець із соціальної роботи КУ Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування населення».
Основна мета інструктивно-методичної наради – налагодження співпраці та об’єднання зусиль щодо вирішення комплексу питань, які стосуються фізичного та психологічного розвитку дітей, соціально-психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, створення та збереження безпечного освітнього середовища та взаємодії з батьками та сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.
Профілактика негативних явищ в житті дитини та недопущення зниження її інтелектуального та соціокультурного потенціалу – один з основних напрямків роботи установ та організацій громади, які опікуються дітьми.
В ході проведення наради були сформовані спільні цілі і завдання із забезпечення взаємодії фахівців різних рівнів та організацій: соціально-психологічних служб освітніх закладів, спеціалістів по роботі із сім’ями в СЖО, фахівців Інклюзивно-ресурсного центру та МЦКРДІ «Ластівка».
Як результат успішної спільної діяльності буде укладено тристоронню угоду про співпрацю та сформовано План заходів щодо реалізації завдань соціального-психологічного супроводу дітей та сімей різних категорій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *