Управління освіти, молоді та спорту

Форум Сім’ї

Майбутнє нашої держави залежить від змісту цінностей, які закладаються у світоглядні орієнтири молодих людей, а також від того, наскільки духовність стане основою життя. Це означає, що виховання молодого покоління, його підготовка до сімейного життя завжди буде однією з найважливіших проблем у житті суспільства.
Правильно розставлені пріоритети в дитячо-юнацькому віці дають можливість бути успішним, щасливим в дорослому.
Сьогодні, 21 травня, відбувся регіональний «Форум Сім’ї», в якому взяли участь і педагоги. У панельних дискусіях І частини взяли участь директор Зеленченської ЗОШ І-ІІ ст. Сенюк В.І та психолог, вчитель основ здоровя Мушкутинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Квітко А.М.
ІІ частина мала назву: «Педагока партнерства – формат взаємодії дітей, батьків, педагогів», в рамках якого присутні познайомилися з програмою «Основи сім’ї» для 10-11 класів (Дармограй Н.О. – методист МК). Також було проведено фрагмент заняття групи – родини: «Перший соціальний інститут дитини» вихователем ЦРД «Пролісок» Кулик М.В. Вчитель 1-го класу Залісецького НВК Рудько О.А. висвітлила питання «НУШ: простір партнерства та комунікації з батьками». На завершення методист МК Жучковська В.І. провела заняття з елементами тренінгу «Батьки і діти: психологічні аспекти взаємодії»
Тривалий час нам доводили, що ми маємо бути успішними в навчанні, хорошими працівниками, гарними друзями. Але мало говорили про основне призначення ЛЮДИНИ. Не кар’єра, не гроші, а вміння бути мамою і татом, дружиною і чоловіком, сином і донькою – ось головні соціальні ролі кожного з нас. Адже саме сім’я є головною цінністю нашого життя.
Давайте будемо пам’ятати , що лише завдяки наполегливій співпраці і правильним орієнтирам ми можемо здійснити якісну підготовку молоді до щасливого майбутнього сімейного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *