Управління освіти, молоді та спорту

Центр розвитку дитини «Пролісок» зустрічає вихованців

21 липня для забезпечення першочергової потреби батьків в освітніх послугах у місті відновив свою роботу Центр розвитку дитини «Пролісок». У закладі функціонує 5 груп для дітей віком від 3-6 років.
Карантин вніс зміни у звичну роботу садочка: дітям при вході та кожних чотири години здійснюється вимірювання температури тіла, ранкова зустріч дитини вихователем проводяться поза межами будівлі садочка, обмежується очікування батьками дітей на території закладу, заборонено використовувати тканинні багаторазові рушники, м’які іграшки, килими. Як для батьків, так і для вихователів обовʼязковим є масковий режим.
Але, незважаючи на це, малюків після довгої перерви радо зустрічали казкові герої, друзі-Смайлики чекали їх у куточках настрою, супер-герої готові розповісти про правила безпеки та гігієни, навчити правильно мити руки, дотримуватися в ігровій формі безпечної дистанції.
У закладі переглянули режим дня: збільшено тривалість прогулянок і зменшено кількість занять, які потребують фізичного контакту між дітками, розробили новий розклад занять із включенням ігор та вправ на зняття стресу, емоційної напруги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *