Управління освіти, молоді та спорту

Вебінар-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти

11 листопада відбулась вебінар-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської ради.
Начальник управління Інна Ісакова провела аналіз роботи ЗЗСО за вересень-жовтень 2020-2021 навчального року за різними напрямками та звернула увагу на основні проблеми в роботі закладів освіти громади.
Заступник начальника управління Олег Самуник охарактеризував основні недоліки, виявлені в результаті проведення моніторингу серед освітніх закладів громади щодо роботи в період пандемії.
Було проведено аналіз організації харчування в закладах освіти, зокрема дотримання санітарно-гігієнічних норм працівниками харчоблоків та оновлення шкільного меню. Технолог дитячого харчування Лариса Гудзяк прозвітувала про результати проведення лабораторних досліджень харчових продуктів та готових страв, наголосивши на усуненні порушень в організації харчування.
Основні напрямки діяльності Центру професійного розвитку педагогічних працівників висвітлила директор Центру ПРПП Галина Давиденко. Особливу увагу керівників ЗЗСО було звернуто на організацію проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та конкурсів в дистанційному режимі.
Консультант ЦПРПП Ірина Шендерук провела аналіз роботи закладів загальної середньої освіти з обдарованими дітьми. Було висвітлено результативність участі здобувачів освіти Дунаєвецької міської ОТГ в обласних та Всеукраїнських масових заходах в системі Малої академії наук України.
В ході онлайн-наради наголошено на тісній співпраці між управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, Центром ПРПП та закладами загальної середньої освіти громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *