Управління освіти, молоді та спорту

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології

🌳 Всеукраїнська 🇺🇦 учнівська олімпіада з екології 🌿 проводиться з метою пошуку та підтримки обдарованих учнів, створення умов для їхнього розвитку та самовдосконалення. Участь школярів в учнівській олімпіаді з екології сприяє екологічному вихованню й залученню їх до проєктної діяльності, розширенню спектру досліджуваних проблем екологічного змісту, формує навички проведення досліджень та є першим кроком до вибору професії, адже багато учасників цієї олімпіади в майбутньому обирають професію еколога 🌱.
🌎 25 лютого 2023року, команда переможців ІІ етапу Всеукраїнської 🇺🇦 учнівської олімпіади з екології Дунаєвецької ТГ у складі:
✔️Чекмана Ярослава Юрійовича, учня 10 класу Дунаєвецького ліцею №1, Дунаєвецької міської ради Хмельницької області, вчитель Іванова Неоніла Романівна;
✔️Стецюк Анжели Ігорівни, учениці 11 класу Дунаєвецького ліцею №2, Дунаєвецької міської ради Хмельницької області, вчитель Раєвська Наталія Юріївна взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології🌿 .
🌳 Олімпіада з екології 🌿проводилась в два тури: теоретичного та практичного. Теоретичний тур олімпіади включав тести групи А, Б, В, завдання з відкритою відповіддю та задачу. Теоретичний тур становить 20% від загальної кількості балів.
Практичний тур проводився у формі публічного захисту проєктів, виконаних учасниками змагань за індивідуальною тематикою. Основну частину балів ( 80 %) учасники отримають за рахунок стендової сесії. Учасники олімпіади тричі захищали проєкт перед різними групами членів журі, з варіантами запитань англійською мовою.
Дякуємо команді учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології🌿, їх педагогам наставникам та батькам !
💙💛 Дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатись, працювати та планувати майбутнє!!! ПРАЦЮЄМО НА ОСВІТНІЙ ФРОНТ! 🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *