Управління освіти, молоді та спорту

Експеримент завершено успішно!

Головним завданням сучасності стало
виховання компетентних людей, здатних
застосовувати свої знання в мінливих умовах,
чия основна компетенція полягає в умінні
вдаватися до постійного самонавчання
впродовж усього життя.
М.Ноулз

1 жовтня відбулось засідання комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, на якому буде заслухано Звіт директора комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» Пивоварової В.І. про завершення дослідно-експериментальної роботи, що проводилась на базі закладу, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.08.2014 № 927.
Чотири роки Будинок творчості школяра був науковим майданчиком Всеукраїнського рівня з розвитку життєвих компетентностей особистості, досвід роботи якого запозичували інші заклади позашкільної освіти. За цей час педагогічний колектив зумів створити модель освітнього простору життєтворчості. Педагоги-експериментатори мали широкі можливості для інноваційної діяльності, оскільки на практиці могли експериментувати і переконуватись в ефективності авторських методик, корегувати їх, здійснювати детальну структуризацію досліджень навчально-виховного процесу. Методичною службою було організовано діагностичну, консультаційну та корекційну роботу з проблеми експерименту.
За активну реформаторську позицію, створення інноваційного експериментального простору, розроблення моделі закладу інноваційного типу педагогічний колектив закладу нагороджений Подякою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *