Управління освіти, молоді та спорту

ЗНО – ситуація тривожна, але безпечна

15 березня 2018 року на базі Мушкутинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум фахівців соціально-психологічної служби ЗЗСО на тему «Психолого-педагогічний супровід учнів в умовах підготовки до ЗНО».
На разі дане питання є особливо актуальним, адже саме психологічна та емоційна готовність до зовнішнього незалежного оцінювання є однією з найважливіших передумов успішного його складання.
Учасники семінару мали змогу в повній мірі вивчити науково-методичні аспекти поняття супроводу випускника в період підготовки до ЗНО, основні з яких розкрила у своєму виступі методист методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Жучковська В.І. Про актуальність проблеми підвищеного рівня тривожності розповіла соціальний педагог Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Опольська Т.В.
Практичний блок семінару включав в себе формування картотеки діагностичного інструментарію з проблеми готовності до ЗНО та розробку буклета для батьків і вчителів. Дані види роботи презентувала соціальний педагог Мушкутинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шостак Я. В.
Неабияку практичну значущість для учасників семінару мало проведення тренінгового заняття для учнів 11 класу «Емоційна готовність до ЗНО». Тренером групи випускників виступила практичний психолог Мушкутинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Квітко А.М. Практичні завдання і вправи, що пропонувалися учасникам-випускникам були підібрані із врахуванням психологічних і вікових особливостей старшокласників.
На завершення учасники семінару-практикуму мали змогу оволодіти навичками самоконтролю і подолання негативних емоцій з допомогою релаксаційних технік та проективних методик, які їм запропонувала методист МК Жучковська В.І.
Загалом практичні психологи та соціальні педагоги перейняли багато корисних і цікавих методів і прийомів роботи з випускниками, що готуються до ЗНО, які використовує у своїй діяльності соціально-психологічна служба Мушкутинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *