Управління освіти, молоді та спорту

Методична толока «Учитель НУШ: радісно та впевнено руш!» – освітянський донат ЗСУ

Найкраще вчительство найкращої громади зустрілося першого травня на Методичній толоці від Центру професійного розвитку педагогічних працівників «Учитель НУШ: радісно та впевнено руш!», проведеній у співпраці з Комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Міський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Ластівка» (директор Олена Отрубчак).
Подія передбачала краєзнавчу подорож «Стежинками історії»(Олена Леміжанська, учитель Дунаєвецького ліцею №1), енерджайзери НУШ(Світлана Ігнатьєва, учитель Дунаєвецького ліцею №1), природничий квест (Наталія Дармограй, учитель Дунаєвецького ліцею №3), роботу з Лего – чарівними цеглинками успіху (Алла Сварчевська, учитель Дунаєвецького ліцею №4),кіножанрові сторітелінги «Захоплюючі історії від учителя НУШ», нейрогімнастика (Наталія Гаврілова, практичний психолог КУ ДМР «Міський ЦКРОІ «Ластівка»), вияв емоцій, руху та радості узапальних БАНСАХ (Ірина Горева, Леся Фурман, Ірина Ковальчук, Дунаєвецький ЗДО №5 «Усмішка»), створення портрету учителя НУШ з допомогою техніки ланд- арт(Аліна Уривко, учитель Дунаєвецького ліцею №3), мотиваційні активності «Я – педагог НУШ» від консультантів Центру ПРПП, сміхо- та фототерапію, «приємні літачки, цукерки можливостей – і усе це на свіжому повітрі!
Бажаною умовою для учасників були ДОНАТИ для ЗСУ. Тож педагоги долучалися, професійно зростали, навчались, а освітянський донат у ПЕРЕМОГУ буде передано на потреби ЗСУ.
Дітей мають навчати щасливі, успішні вчителі. Кожен учитель НУШ повинен стати для свої учнів своєрідним «перехідником» від передачі знань до навчання жити. Сподіваємось, що наша методична толока стала успішною подією для педагогів громади, місцем зустрічі з колегами, дала можливість обговорити насущні професійні проблеми, поділитись досвідом, отримати свіжі ідеї та налагодити тісну співпрацю, ну і звичайно, зібрати наш освітянський донат для ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *