Управління освіти, молоді та спорту

Навчання кухарів та медичних сестер закладів освіти

З 1 січня 2022 року набирає чинності Постанова КМУ від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Відтак, з нового 2022 року харчування дітей має здійснюватися за примірним чотиритижневим сезонним меню, складеним згідно вимог постанови, враховуючи фізіологічні потреби дітей в основних харчових речовинах та енергії.
До цього часу всі навчальні заклади мали адаптивний перехідний період, в ході якого випробовувались нові страви та вивчались проблемні питання.
Саме тому 13 січня 2022 року в онлайн форматі управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради проведено навчання кухарів та медичних сестер закладів освіти. Під час зустрічі проаналізовано труднощі, які виникли в процесі реформи харчування, розглянуто питання формування компетентності щодо організації харчування дітей у закладах освіти.
Запрошений гість, Віктор Стиран, заступник начальника Дунаєвецького управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, продовжив висвітлювати питання щодо дотримання гігієнічних вимог на харчоблоках та особливості впровадження системи ХАССП в закладах освіти.
Лариса Гудзяк, інженер-технолог дитячого харчування управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, нагадала присутнім про технологічні вимоги до організації харчування. Наголосила на важливості урізноманітнення асортименту продуктів та формування культури здорового харчування в дітей.
Григорій Горбатюк, бухгалтер централізованої бухгалтерії управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради повідомив про зміни, які відбулись в питаннях звітності пов’язаних із зміною норм харчування.
Враховуючи всі труднощі, які виникають на сьогоднішній день в питаннях організації харчування, ми разом докладаємо всіх зусиль для забезпечення дітей якісним та здоровим харчуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *