Управління освіти, молоді та спорту

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання коштів» (зі змінами) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, розміру очікуваної вартості предмета закупівлі «Плитка тротуарна, поребрик» (ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали).
1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:
Технічні вимоги:
– доставка замовленої продукції проводиться протягом п’яти днів з моменту отримання заявки від Замовника;
– доставка здійснюється у відповідності зі встановленими в Україні стандартам або технічним умовами, і забезпечує, за умови належного поводження з вантажем, захищеність товару під час транспортування до замовника і збереження.
При виявленні Замовником дефектів, будь-чого іншого, що може якимось чином вплинути на якісні характеристики товару, Постачальник повинен замінити товар в найкоротші терміни.
Товар повинен відповідати вимогам чинних ДСТУ.
Особливі умови:
– плитка тротуарна повинна буди виготовлена способом вібропресування;
– плитка тротуарна повинна бути товщиною 40 мм, з шорсткою поверхнею, волого та морозостійка;
– екологічно чиста;
– кольорова плитка тротуарна повинна бути червоного (вишневого) кольору;
– поребрик повинен бути розміром 1000*200*80 мм.

2. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:
Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «Плитка тротуарна, поребрик» (ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали) сформований з урахуванням очікуваної вартості закупівлі.
3. Очікувана вартість предмета закупівлі:
180 420,00 гривень.
4. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
Очікувана вартість предмета закупівлі сформована на підставі самостійного аналізу цін на аналогічні за технічними характеристиками товари через мережу Інтернет та відповідає розміру бюджетного призначення.
5. Процедура закупівлі:
Відкриті торги з особливостями по предмету закупівлі «Плитка тротуарна, поребрик» (ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали), доступно за відповідним посиланням: UA-2023-11-10-014148-a

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *