Управління освіти, молоді та спорту

Перший тиждень в школі

Фінішував перший тиждень навчання в школах нашої громади. 3780 учнів сіли за нові парти і прагнуть до знань.
Традиційний початок навчального року в школах все ще затьмарений перспективою карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Тому перед освітою громади стоїть безліч викликів, і найбільше навантаження лягає на плечі як керівників ЗЗСО, так і вчителів: від вирішення фінансових проблем для забезпечення санітарних норм і організації навчання в освітньому закладі до відповідальності за стан здоров’я і якість знань здобувачів освіти.
Особливим цей тиждень став для першокласників: знайомство зі школою, нові друзі, гра, навчання, спільні справи. Це був дуже важливий період для наших першачків, адже саме зараз створюється атмосфера довіри, бажання слухати один одного та висловлюватися. Педагогами використовувались ігрові прийоми для встановлення доброзичливих відносин між учнями та їх успішної адаптації до шкільного життя.
З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020-2021 навчальному році на перших уроках у всіх класах вивчалася тема: «COVID-19 – новий виклик для всього світу». Для здобувачів освіти було проведено інструктаж щодо дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.
Разом зі своїми класними керівниками та педагогами школярі співпрацювали на уроках, проводили час поза межами класних кімнат на свіжому повітрі.
А попереду – ще стільки цікавого! Сподіваємось, що школярі Дунаєвецької міської ОТГ із задоволенням продовжать свою мандрівку Країною знань. Хай вам щастить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *