Управління освіти, молоді та спорту

Повітряні змії над небом Хмельницького

Вже традиційно, щороку, в м.Хмельницькому проводяться обласні змагання з повітряних зміїв. Запускати зміїв – це велике мистецтво. Не все й залежить від вітру, бо потрібно ще навчитися правильно управляти їхнім польотом, адже повітряний змій – це літальний апарат, який важчий за повітря, але за рахунок своєї конструкції та тиску вітру на поверхність, він тримається у повітрі.
18 квітня 2018 року дві команди юних конструкторів повітряних зміїв – команда Будинку творчості школяра та команда Лисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли Дунаєвецьку міську громаду на обласних змаганнях. У заході взяли участь команди учнівської молоді всієї Хмельниччини. Креативність, стендовість, кут підняття фантастичних зміїв оцінювало професійне журі. Учасники змагань вправно керували плоскими, коробчастими та іншими видами повітряних зміїв, продемонструвавши високий рівень теоретичних знань та практичних вмінь, які здобули, займаючись у гуртках.
Після напружених запусків та змагань юні техніки Дунаєвеччини посіли 2 командне місце в області та здобули ряд перемог в особистій першості: Стецюк Арсен, Гаджук Костянтин, Медведюк Назар – 1місце в класах моделей відповідно Z-2,Z-7,Z. Кочепуд Сябріна, Медведюк Назар – 2 місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *