Управління освіти, молоді та спорту

Самоосвіта педагогів закладів дошкільної освіти

Карантин не є перешкодою для підвищення кваліфікації та самоосвіти педагогів закладів дошкільної освіти. Значна їх частина отримала знання та навички цифрової компетентності під час навчання на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності .
А 26 березня педагоги закладів дошкільної освіти стали учасниками Всеукраїнської віртуальної педради, проведеної Інтерактивною школою НУШ: Як навчити ефективно? На Всеукраїнській віртуальній педраді презентровано матеріали «Вправи для зменшення тривожності у дітей та дорослих», «Можливості онлайн-сервісу Learning Apps для організації дистанційного навчання», «Як навчити дітей читати?». Кожен зареєстрований педагог, який пройде тестування отримає електронний сертифікат.
Через соціальні мережі педагоги ЗДО підтримують тісний зв’язок із сім’ями вихованців: надають рекомендації щодо підготовки дитини до школи, корисні посилання на навчальні освітні ресурси для дітей дошкільного віку, координують участь малюків у різноманітних творчих конкурсах та проектах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *