Управління освіти, молоді та спорту

Тренінг для керівників закладів загальної середньої освіти

27 вересня відбувся тренінг для керівників закладів загальної середньої освіти з питань «Педагогіка партнерства: як успішно взаємодіяти з батьками» та «Урізноманітнення шкільного меню». В роботі заходу взяла участь заступник міського голови Слюсарчик Н.О.
Учасникам тренінгу методистом МК Ковальчук М.П. були запропоновані проблемні питання:
– Батьки в закладі освіти – гості, спонсори, партнери
– Педагогіка партнерства – вирішення складних ситуацій
– Батьківський комітет, піклувальна рада чи громадська рада?
Протягом заходу керівники шкіл, спираючись на власний досвід, бачення педагогіки партнерства у закладі освіти у сучасних умовах, моделювали роботу з батьками щодо ключових понять управління, окреслюючи проблематику. Проведена робота дала поштовх для удосконалення управлінського потенціалу керівника закладу освіти, формування навичок конструктивної взаємодії суб’єктів освітнього процесу, налагодження партнерських взаємин з батьками для директорів ЗЗСО, як ключової особи в освітньому закладі.
Технолог з дитячого харчування Гудзяк Л.Б. побудувала тренінг «Урізноманітнення шкільного меню» таким чином, що керівники навчаьних закладів із запропонованих матеріалів мають створити нову страву, яку б вживали як діти так і дорослі, яка була б смачна дітям, корисна і водночас новітня, могла б конкурувати із стравами фастфуду, які нажаль, частіше обирають діти.
У локаціях обговорювались питання щодо шкідливих, корисних продуктів харчування, кожна група директорів мала змогу презентувати свою «новостворену страву» і висловити свої думки.
Піднімались питання щодо естетичного вигляду страв, щодо надання «нового життя» нашим традиційним стравам шляхом надання їм нових назв, щодо створення в меню тематичних сніданків чи обідів на тему «Національні страви різних народів, а також не забували про смакові уподобання школярів. По закінченню тренінгу були проговорені робочі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *