Управління освіти, молоді та спорту

ТРІУМФ ЮНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛІВ

22 травня 2024 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.
Серед зірок інтелектуального небосхилу Дунаєвецької міської ТГ:
Вероніка Сасюк, учениця 10 класу Дунаєвецького ліцею №4 (І місце);
Андрій Дорофеєв, учень 11 класу Дунаєвецького ліцею №3 (ІІ місце);
Віталій Чешневський, учень 9 класу Нестеровецької гімназії (ІІ місце).
Наставники юних талантів: Бега Інна Володимирівна, учитель географії Дунаєвецького ліцею №4, Магера Ніла Тадеушівна, учитель географії Дунаєвецького ліцею №3, Чешневський Олег Володимирович, учитель інформатики Нестеровецької гімназії пишаються своїми учнями і щиро радіють їхнім досягненням.
ід час урочистостей щирі слова подяки та вітання лунали від поважних гостей на адресу талановитих учнів, педагогів та батьків.
Ця подія стала не лише святом для переможців та їхніх близьких, а й підтвердженням високого рівня освіти в Дунаєвецькій громаді.
Пишаємося досягненнями юних талантів! Їхні перемоги – це результат наполегливої праці, старанного навчання та мудрої підтримки з боку педагогів, батьків. А їх високі результати надихають жити, творити й перемагати!
Бажаємо всім переможцям та учасникам олімпіад нових звершень, цікавих відкриттів та гідних перемог! Нехай ваші знання та таланти стануть запорукою успішного майбутнього!
Разом творимо освітнє майбутнє України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *