Управління освіти, молоді та спорту

Юна дунаєвчанка підкорила Всеукраїнський географічний олімп!

Мета учнівських географічних олімпіад – пошук талановитих та ерудованих учнів, які здатні просторово мислити. Дуже важливої виявити паростки обдарованості на кожному етапі цих змагань.
ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії відбувався з 25 по 27 квітня 2023 року із використанням платформи HUMAN. Хмельниччину від учнівства 9 класів представляла учениця Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради Сасюк Вероніка Романівна. В перший день після відкриття ІV етапу олімпіади на кращих знавців географії чекали тестові випробовування на платформі HUMAN , які тривали 45 хвилин і складалися із 30 завдань. Після перерви – теоретичний тур олімпіади тривалістю 3 години. Практичний тур олімпіади підготував учасникам надзвичайно цікаві та досить складні завдання, на виконання яких виділялось 4 години.
Відповідальність, працелюбність та обдарованість Вероніки в сумі із досвідом та наполегливістю наставника – учителя географії Дунаєвецького ліцею №4 Беги Інни Володимирівни, підтримкою батьків дали найбажаніший результат. Вероніка здобула для Хмельниччини та Дунаєвеччини абсолютну перемогу (І місце) на Всеукраїнському етапі! (одним з перших, хто отримав звістку про перемогу з вуст Вероніки, був її батько – Сасюк Роман, який зараз знаходиться в лавах ЗСУ!
Дякуємо Сасюк Вероніці, її учителю-наставнику Безі І.В., за такі високі здобутки та бажаємо подальших перемог!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись та почуватись в безпеці учасникам освітнього процесу!
Дякуємо організаторам усіх етапів олімпіад за прозорість, неупередженість та професіоналізм! Щира подяка усім, хто створює належні умови для розвитку дитячої обдарованості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *