Управління освіти, молоді та спорту

Інструктивно-методична нарада для керівників ЗДО

«Основні аспекти організації роботи ЗДО Дунаєвецької міської ради у 2020/2021 навчальному році» – під такою назвою проведено інструктивно-методичну нараду для керівників ЗДО громади 17.08.2020 на базі закладу дошкільної освіти №1 «Ромашка. В нараді взяли участь міський голова В.Заяць та заступник міського голови Ю.Чекман.
Про підготовку ЗДО громади до роботи у новому 2020/2021 навчальному році інформувала І.Ісакова, начальник управління освіти, молоді та спорту ДМР, яка вказала на те, що у період з 6 по 14 серпня робочою групою проведено огляд готовності навчальних закладів до 2020/2021 навчального року. До складу робочої групи ввійшли представники міської ради, управління освіти, Держпродспоживслужби, Дунаєвецького сектору Головного управління Державної служби України з НС в Хмельницькій області, методичного кабінету. За результатами об’їздів всі заклади освіти громади готові розпочати новий навчальний рік. Колективи ЗДО №1 «Ромашка» та Великокужелівського ЗДО «Сонечко» відзначені Подяками управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради за підготовку до навчального року.
Нарада включала управлінський, методичний та практичний модулі. Експрес-огляд освітнього простору ЗДО зробила Л.Нижник, директор ЗДО №1 «Ромашка». Присутні розглянули питання організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році. (Г.Давиденко, методист МК), дистанційної освіти дошкільників (Т.Точинська, вихователь-методист ЗДО №3 «Берізка»), взаємодії керівника навчального закладу освіти та фахівців психологічної служби для подолання негативних психологічних наслідків подій (стресові та посттравматичні стани) для всіх учасників освітнього процесу (В.Жучковська, практичний психолог ЗДО №1). Досвідом підготовки ЗДО до роботи у новому навчальному році поділилися В.Романюк, директор Великокужелівського ЗДО «Сонечко», А.Михальська, директор ЦРД «Пролісок».
Присутні керівники взяли участь в управлінському практикумі «Організація роботи ЗДО: вимоги адаптивного карантину» (О.Войдевич, Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Дунаєвецькому районі, Т.Вільчанська, вихователь-методист ЗДО №1).
Заклади дошкільної освіти Дунаєвецької міської ОТГ чекають на своїх вихованців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *