Управління освіти, молоді та спорту

Мозаїка талантів

21 березня в Зеленій світлиці Будинку творчості школяра відбулось відкриття виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Голова міської ради Веліна Заяць та дипломант Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Влада Гребенюк урочисто відкрили виставку дитячих робіт. Гостями заходу були: начальник управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Володимир Колісник, педагоги ЗЗСО, керівники та вихованці гуртків БТШ. Вітальним словом всіх присутніх зустріла директор БТШ Вікторія Пивоварова.
Дитячі роботи у 22 мистецьких техніках презентувала методист Майя Ковальчук. Вона звернула увагу на кращі вироби, зробивши акцент і на нові техніки та на авангардні інсталяції, які прикрасили цьогорічну виставку.
Вихованці гуртка «М’яка іграшка» та їх керівник Наталія Кушлак, що претендують на звання «Зразковий художній колектив» теж змогли показати свої кращі роботи на виставці.
«Мозаїка талантів» вразила присутніх своєю креативністю та різноманіттям.
Виставка буде діяти до 18 квітня, тож запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва відвідати цікаві експозиції дитячої творчості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *