Управління освіти, молоді та спорту

Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2023/2024 навчальному році

В умовах воєнного стану в Україні практичні психологи і соціальні педагоги відіграють важливу роль. Наразі, в процесі радикальних змін системи освіти, психологічна служба сучасного закладу освіти як ніколи покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб’єкта освітнього процесу, здійснювати психологічну підтримку й надавати допомогу здобувачам освіти, учителям, батькам.
Саме тому 11 вересня КУ ДМР «Центр ПРПП» ініційовано та проведено семінар для фахівців психологічної служби громади щодо пріоритетних напрямів роботи.
Наталія ЧУМАК, консультант Центру зупинилася на аналітиці матеріалів, нормативно-правовій базі, ресурсах, методичних рекомендаціях щодо психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу у 2023/24 навчальному році.
Аліна ВЕРЕЩИНСЬКА, психолог Центру надання соціальних послуг, розповіла про свій досвід роботи, зокрема із постраждалими категоріями населення внаслідок військових дій.
Практичні сторони роботи в ЗЗСО та ЗДО моделювали та наочно демонстрували найкращі фахівці у своїй сфері: Ілона НОЧКА (соціальний педагог Дунаєвецького ліцею №2), Наталія ПАВЛОВА (практичний психолог ЗДО №4 «Берізка»), Євгена Підгурська (соціальний педагог ЦРД «Пролісок»).
Оксана ІВАНОВА (практичний психолог Голозубинецького ліцею) досить детально, змістовно та наочно продемонструвала присутнім роботу в Єдиній електронній системі звітності, яка полегшить роботу фахівців та автоматично створить великий обсяг зведених статистичних звітів.
Окремим пунктом було винесено питання щодо охоплення психолого-соціальною підтримкою дітей внутрішньо-переміщених, та тих які проживають у складних життєвих обставинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *