Управління освіти, молоді та спорту

СЕРТИФІКАЦІЯ – ШЛЯХ СМІЛИВИХ ПЕДАГОГІВ

Приємно повідомляти, що цього року 5 учителів початкових класів Дунаєвецької ТГ успішно пройшли усі етапи СЕРТИФІКАЦІЇ-2023. Щиро вітаємо педагогів, які подолали нелегкі випробовування і зуміли довести, що є одними із кращих педагогів країни, є рушійною силою на шляху до змін, до покращення якості освіти.
Вітаємо:
• Ружицьку Оксану Станіславівну, учителя початкових класів Дунаєвецького ліцею №1;
• Побережну Інну Іванівну, учителя початкових класів Дунаєвецького ліцею №1;
• Панасевич Оксану Станіславівну. учителя початкових класів Дунаєвецького ліцею №3;
• Разову Марічку Володимирівну. учителя початкових класів Дунаєвецького ліцею №3;
• Вітровчак Вікторію Вікторівну. учителя початкових класів Іванковецького ліцею
Бажаємо і далі упевнено долати усі сходинки у професійному зростанні. Памятаймо, що в нелегкі для країни часи ще гостріше стоїть питання вдосконалення, підвищення майстерності, обміну найкращим досвідом та сучасними методиками, адже попереду – відновлення країни та її покращення. А такі педагоги з високим рівнем майстерності завжди є новаторами якісних змін в освіті.
«Учителі початкових класів стали першопрохідцями сертифікації. А тепер вони — її рушійна сила. Завдяки їм відбулося вдосконалення процедури сертифікації та її масштабування на рівень базової загальної середньої освіти», — зауважив Руслан ГУРАК, Голова Державна служба якості освіти України.
Сподіваємось, що позитивні результати сертифікованих педагогів надихатимуть освітянську спільноту Дунаєвеччини до нових звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *