Управління освіти, молоді та спорту

У Новій школі – все по новому

У Новій українській школі – все по новому. Докорінно змінився зміст освіти. Кожен день навчання учителі розпочинають з ранкової зустрічі у «ранковому колі». Потім продовжується цікава подорож у світ нових знань через проведення уроків: парну і групові форми, навчання через гру, уроками-квестами, уроками-тренінгами, уроками-подорожами тощо.
Якість початкової освіти забезпечують через формування ключових компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. Саме тому вміло поєднують програмовий матеріал з життєвими ситуаціями, словесні методи навчання із демонстраційними та наочними засобами.
Пріоритетного значення набула інтеграція навчальних предметів, проектна і дослідницька діяльність. Освітній процес учителі початкових класів урізноманітнюють використанням інтерактивних вправ, ігрових технологій, ІКТ, організовують практичну роботу з LEGO – конструкторами. Для розвитку фізично здорової особистості молодшого школяра на кожному уроці проводяться відпочинкові хвилинки, педагогами впроваджуються здоров’язбережувальні технології.
Велику роботу проведено щодо створення комфортного освітнього середовища для учнів 1 класу. Переоформлено навчальні кабінети. Поновлено шкільні меблі мобільними партами і стільцями, класною дошкою. Усіх першокласників забезпечено роздатковим матеріалом до уроків навчання грамоти, математики, іноземної мови, LEGO-конструкторами, магнітними планшетами, макетами геометричних фігур. Всі класи забезпечені ноутбуком, проектором, екраном для проекції, ламінатором, принтером, на що використано 1980718 грн. з них 260596 грн. з місцевого бюджету.
В умовах НУШ змінилася і роль учителя. Учителі початкових класів пройшли відповідне підвищення кваліфікації і стали надійними партнерами учнів та їх батьків. Батьки беруть активну участь у шкільних заходах, висловлюють свої пропозиції, допомагають в освітньо-виховній роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *